Witam na blogu o tematyce edukacyjno-muzycznej!

Moje słowa kieruję przede wszystkim do nauczycieli muzyki zajmujących się uczeniem dzieci na różnych etapach edukacyjnych, od rytmiki w przedszkolu, poprzez muzykę w szkole aż po nauczycieli przedmiotów teoretycznych w szkołach muzycznych. Chciałabym też przekazać moje doświadczenie rodzicom, którzy chcą urozmaicić czas swoim pociechom organizując im zabawy muzyczne. Chciałabym się z Wami podzielić moimi pomysłami na prowadzenie zajęć muzycznych poprzez instrumentacje, prace plastyczne, czy wykorzystywanie rozmaitych pomocy dydaktycznych.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Jestem z wykształcenia muzykologiem ze specjalizacją pedagogiczną, ukończyłam też studia z Zarządzania w Oświacie i Instytucjach Kultury.

Uczę muzyki od roku 2009, mam doświadczenie dydaktyczne na różnych etapach edukacyjnych, od przedszkola, przez szkołę ogólnokształcącą, po szkołę muzyczną I i II stopnia. Podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą wykorzystuję wiele metod aby w atrakcyjny sposób przedstawiać im muzykę, zainspirować nią i rozkochać w niej.

Chciałabym swoją pasją do muzyki zarazić wszystkich.

Ania Gawarska